Erkekleri Etkileyen Detaylar

Erkekleri Etkileyen Detaylar
29 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.850 kez okundu.

1. Giyim Tarzınız

Yanlarında şık bayanlar görmek isteyen erkekler gereksiz ayrıntılardan ve abartılı kıyafetlerden hoşlanmazlar. Aynı zamanda uygun olmayan ortamlarda gereksiz dekoltelerden de hoşlanmazlar. Daha rahat ve şık giyinen bayanlar günlük hayatta daha çok dikkatlerini çeker. Rahat ve şık bir ayakkabı, seksi bir topuklu ayakkabıdan daha şık gelebilir onlara. Bu nedenle daha rahat kıyafetlerle şık olmaya özen gösterin.

2. Saç renginiz

Her zaman doğallıktan yana olan erkekler bayanların ten rengine göre saçlarını boyamaları gerektiğini söylüyorlar. Sarışın olmayan bayanların saçlarını sarıya boyaması estetiklikten çok iticilik yaratabilir. Aynı şekilde abartılı ve dikkat çekici renkler hoşlarına gitmiyor. Doğal sarışınlarda açık renkler, siyah saçlar, kahverengi saç renkleri onlar için daha estetiktir.

3. Kokunuz

Erkekler için önemli bir unsurdur bayanların kokusu. Parfüm kokusundan etkilenen erkekler güzel kokan kadınların adeta etkisi altına girerler. Parfüm kokusunun yanında ilginç bir şekilde, saçtan dağılan şampuan ve vücuttan yayılan duş jelleri ve losyonlarının kokusunu almak isterler. Bu kokular erkekleri etkileyen önemli noktalardır. Ayrıca sevgilinizin yüzü teninizde dolaştığında, aklı başından gidecektir.

4. Gülüşünüz

Gülümseme bir kadında seksi görünen ilk şey. Hoş kahkahalar atan ya da şahane bir gülümsemesi olan kadınlar erkeklere inanın hep farklı gelir. Ama elbette ki bembeyaz dişlerle gülümseyen kadınlar!

Mahmure editörleri olarak bizler, bembeyaz dişlerle gülümsememizi sağlayan mucize bir diş macunu kullanıyoruz. İpana 3D White PERFECTION Beyazlatıcı diş macunu! Diş yüzeyindeki lekelerin %100’e kadarlık kısmını etkin bir biçimde çıkarıyor. Üstelik nane ferahlığı sağladığı için uzun süre ferah bir nefese sahip oluyorsunuz. En önemlisi de dişlerinizi beyazlatırken, diş minesine hiç bir zarar vermiyor. Böylece erkeklerin sizi dinlemekten kendilerini alamayacaklarına eminiz.

5. Sesiniz

Biraz boğuk, cazibeli, havalı ya da gizemli. Tatlı ve kadınsı bir ses tonuyla konuşan bir kadın, her zaman çekicidir.

6. Yürüyüşünüz

Tempolu ve özgüveni yüksek yürüyen bir kadın! Sadece bir süre için bile olsa bu kadının peşine takılıp yürüyebilir bir erkek.

7. Maceracı Ruhunuz

Sizin farklı veya ilginç şeylere olan ilginiz, onun da dikkatini çekmeyi başarabilirse aranızda mükemmel bir uyum olacaktır.

8. İletişim Yeteneğiniz

Karmaşık duygularını açık ve net bir şekilde ifade edebilen kadınlar, ilk heyecanlar etkisini yitirse bile sizi kendisine bağlayabilecektir.

9. Çekingenliğiniz

Eğer yatak odası sizin çılgınca hareket edebileceğiniz tek yer ise, gündelik hayatta genelde utangaçsanız, bu karşınızdaki erkeğin daha da fazla hoşuna gidecektir.

10. Kıvrak Zekanız ve Hazırcevaplığınız

Tıpkı çok eğlenceli bir komedi filmi izler gibi. Bir konu tartışırken karşılıklı atışmalar, birbirinize takılmalar, sadece onun anlayabileceği belki daha önce aranızda konusu geçen bir şeyi ima eder sözleriniz aslında bir çeşit ön sevişme gibi değil mi?

Erkekleri etkileyen en önemli detayın beyaz dişlerle gülümsemek olduğunu unutmayın!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git