Demet Şener-İbrahim Kutluay çifti boşanıyor

Demet Şener-İbrahim Kutluay çifti boşanıyor
12 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.768 kez okundu.

Dava için gerekli talimatları veren Demet Şener konuyla ilgili olarak Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’a açıklamalarda bulundu.

Demet Şener: 4 senedir neler yaşadığımı biliyorsunuz, kararı ben aldım

hürriyet’in haberine göre; Demet Şener, “Bu haberin muatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız.

Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. Bugün defileye çıkacağım ve hiç kimsenin sorularını yanıtlamayacağım. İhanet haberlerini bana yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter. Evleri hiçbir zaman ayırmadık.” diye konuştu.

Demet Şener’in avukatı: Zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir

Demet Şener’in avukatı Aslı Hatemi programa telefonla bağlandı ve şu açıklamayı yaptı:

“Şu an tarafımızdan açılmış bir boşanma davası söz konudu değil. Böyle bir durum olursa açıklama yapılacaktır. Ben aile mahremiteri açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Umarım böyle bir sürece girmeyiz.

Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı ben yapacağım. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü ve tazminat kazanırsınız. Ben boşanma sebebimiz hakkında şu an konuşamam takdir edersiniz ki.”

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git