Banyonuzu baştan yaratın

Banyonuzu baştan yaratın
18 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.283 kez okundu.

Banyonuzu yeniden dekore mi etmek istiyorsunuz?

Evinizde kendinizi en rahat hissetmeniz gereken yerlerden biri de banyonuzdur. Vücudunuzu temizlerken ruhunuzda temizlensin. Banyonuzu baştan yaratmanıza yardımcı olacak eğlenceli fikirleri sizin için derledik.

Banyonuzu baştan yaratın
İşe banyonuzun rengini değiştirmekle başlayın. İçinizi ferahlatacak bir renge banyo duvarlarınızı boyayın. Yatıştırıcı sakin ve açık renkler tercih etmelisiniz. Beyaz, açık mavi, gri, şampanya gibi yada zevkinize göre boya işlemini gerçekleştirin. Dinlendirici bir renge sahip olmak istiyorsanız turuncu, sarı, kırmızı tonlarından uzak durun.
Banyonuzu baştan yaratın
Banyoda aydınlatma çok önemlidir. Çünkü fazla parlak ışık sizi rahatlatmaz ancak makyaj yaparken yada saçınızı yaparken parlak ışığa da ihtiyaç duyacağınızdan tek bir aydınlatma kullanmak yerine bir kaç küçük aydınlatma kullanın. Bu şekilde istediğiniz kadar ışığa sahip olabilirsiniz.
Banyonuzu baştan yaratın
Kullandığınız banyo ürünlerini (köpük, duş jeli, cilt maskesi gibi) şık bir kutu yada sepet içerisine yerleştirin. Dekorasyonda değişik kokular, renkli mumlar kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem banyonuzu süslemiş olacaksnız hem de kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Banyonuzu baştan yaratın
Banyonuzu düzenli tutun. Rahatlamak için çok önemli bir detay. Hijyen açısından da çok önemli bir konumda banyonuzu düzenli olarak temizleyin.
Banyonuzu baştan yaratın
Banyoyu dekore edeceğim diye gereksiz kullanmayacağınız şeyler almayın. Sadece kalabalık görünecektir. Bu aksesuarlara vereceğiniz parayı havlulara yatırın. Dekorasyonda da hoş görünecek yumuşak havlulara yönelin. Havlularınızdan bir kaç tanesini dolapların üzerine yada raf bölümüne koyarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. (Hatta içerisinde kendinizi hafiflemiş olarak hissedeceğiniz yumuşacık bir bornoz alın. Biraz kendinizi şımartın.)
Banyonuzu baştan yaratın
Çiçeği sadece salona koyacaksınız diye bir şey yok. Banyolarınızı da çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Renkli sabunlar ve taşlar da dekorasyonda kullanılabilecek materyaller arasında.

Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git