2016 Trend Çanta Modelleri

2016 Trend Çanta Modelleri
25 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.305 kez okundu.

Yeni yıla girmemizle beraber modayı takip eden biz kadınlar yeni yılın trendlerini takip etmeye çalışırız. 2016 trend çanta modelleri ile ilgili bir araştırma yaptık. Bakalım bu senenin trend çanta modelleri neler?

İlk başta şunu söyleyebiliriz, bu yıl çanta modelleri hem havalı hemde popüler bir görünümde. Çanta modasına baktığımızda deri ve püsküllü olmaları tercih ediliyor. Dünya çağında modacıların tasarladığı çantalar göz kamaştırıyor. Deri ve püsküllü olmasının yanında genelde renkli çantalar üzerinde durmuş tasarımcılar.

Geçen yılın trend modellerinden biri olan katlanan çanta modelleri aynı şekilde devam ederek bu yıla da damgasını vuracak gibi duruyor. Pratik kullanımın yanında daha fazla eşyalarını koyabildikleri model arasında bulunan katlanabilen çanta modelleri, bayanların katıldıkları her ortamda dikkat çekmesini sağlıyor. Kadınlar dikkat çekmeyi sever. Katlanabilen çantaların bir diğer özelliği ise fiyatlarının makul seviyelerde olması.

2016 Trend Çanta Modelleri

2016 Trend Çanta Modelleri

Kadınlar hemen her konuda moda ve tasarıma önem verdiklerinden, konu çanta olduğunda daha dikkatli alımlar gerçekleştirmeyi severler. Yeni moda çantaları seçerken yukarıda saydığımız özelliklerin dışında elbette gideceğiniz yere ve bütçenize uygun modelleri seçmeniz gerekir. Renkli, püsküllü ve katlanabilen çantalar 2016 trend çanta modelleri olduğunu da tabii ki aklınızdan çıkarmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git